Çırpınıp Ölsem Sevdalarda PDF

Tunisiamobilitycongress.com Çırpınıp Ölsem Sevdalarda Image
AÇIKLAMA

Bir Çırpınıp Ölsem Sevdalarda kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Çırpınıp Ölsem Sevdalarda kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Metin Aybek tarafından yazılmıştır.

Bir şeyi seçmenin birçok bakış açısı vardır; bu çoklu bakış açısının paydasını, birbirine yedirerek oluşturduğunuzda, seçkinin de niteliği yükselir.Kendi şiirlerimden bir seçki yapmayı düşündüğümde, kuşku yaşamadım değil. Ancak şiirlerimin ruh hali bana ait olduğundan, buradan yüzümün akıyla çıkacağımı düşündüm. Ayrıca benim bakış açımla okurun bakış açısı birbirini tartabilecekti. Bu seçtiğim şiirler, kendimi şiir dünyasına anlatmak işlevini de görecek aynı zamanda.Seçilmiş şiirler, yaşamın daha öne çıkan yanları olmasın. Bir an böyle düşündüm.- Metin AybekÇırpınıp Ölsem SevdalardaKahredip Kahredip içtiğim Zehrin son damlasıdır SevdalarınDalgalarda karabataklar Dalıp gidiyor ıssız sulara Karlar altında Bir çığ olsam Düşsem ölümün üstüne Örtsem tüm rezillikleri Çağlayan olsam Aksam aksam coşkusuyla Sevdalar üstüne Balıkların çırpındığı Bir yaşam olsam Sudan çıksam Çırpınıp çırpınıp ölsem Sevdalarda...(Tanıtım Bülteninden)   

Metin Aybek. Çırpınıp ölsem sevdalarda. çağlayan olsam aksam aksam coşkusuyla sevdalar üstüne balıkların çırpındığı bir yaşam olsam sudan çıksam çırpınıp çırpınıp ölsem sevdalarda...

BILGI

YAZAR: Metin Aybek

DOSYA ADI: Çırpınıp Ölsem Sevdalarda.pdf

ISBN: 9786055601744

YAYIN TARIHI: 2019

DOSYA BOYUTU: 3,29 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Çırpınıp Ölsem Sevdalarda

13 TL. ...Örtsem tüm rezillikleri Çağlayan olsam Aksam aksam coşkusuyla Sevdalar üstüne Balıkların çırpındığı Bir yaşam olsam Sudan çıksam Çırpınıp çırpınıp ölsem Sevdalarda...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Çırpınıp Ölsem Sevdalarda | Katalog

Metin Aybek. Bir şeyi seçmenin birçok bakış açısı vardır; bu çoklu bakış açısının paydasını, birbirine yedirerek oluşturduğunuzda, seçkinin de niteliği yükselir.

İLGILI KITAPLAR