Od-Midi Boy PDF

Tunisiamobilitycongress.com Od-Midi Boy Image
AÇIKLAMA

Bir Od-Midi Boy kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Od-Midi Boy kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap İskender Pala tarafından yazılmıştır.

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  Her yazdığı romanla yüz binlerin kalbini feth eden İskender Pala yeni romanı ‘OD’ ile yenidenokurlarını selamlıyor. Od bir Yunus Emre romanı.Gök kubbemizin her zaman parlayan ve hep çok sevilen, şiirleri gönülden gönüle dolup dilden dile dolaşan Yunus Emre, bu kez OD’un ana kahramanı. İskender Pala’nın ilim ve kültür adamı olmasının yanında, yazar kişiliğinin imbiğinden geçirilerek aşkın tahtına bir kez daha oturtuluyor. 13. yüzyılın her bakımdan kavruk ve yanıp yıkılan ortamına Yunus Emre’nin gelişi tarihi atmosfer içerisinde hakiki anlamına kavuşturuluyor. Yıkıntılar ve yangınlar içinden bir gönül ve bir insanlık anıtının inşa edilişi cümle cümle anlatıyor ve elbette kalbe dokuna dokuna yol alıyor. Romanın her sayfasında Yunus’un hamlıktan saflığa geçişi okunuyor.Biliyorum,“Biz bu ilden gider olduk,kalanlara selam olsun,” demişti…Yine Biliyorum,“Bizim için hayır dua kılanlara selam olsun.” Demişti…Ve Sevgili’ye gittiği o geceden sonra adının dilden dile,Aşkının gönülden gönüle dolaştığını da biliyorum…Şimdilerde ona kimisi Âşık Yunus, Miskin Yunus…Derviş Yunus…Varsın onu da desinler.Ve Türk yurtlarında, onu en çok “Bizim Yunus” diye çağırırlar.Biliyorum.   

14.90 TL. Od bir Yunus Emre romanı. Gök kubbemizin her zaman parlayan ve hep çok sevilen, şiirleri gönülden gönüle dolup dilden dile dolaşan Yunus Emre, bu kez Od'un ana kahramanı.

BILGI

YAZAR: İskender Pala

DOSYA ADI: Od-Midi Boy.pdf

ISBN: 9789752448780

YAYIN TARIHI: 2018

DOSYA BOYUTU: 3,45 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Od (Midi Boy) - Prof. Dr. İskender Pala | kitapyurdu.com

İskender Pala. Her yazdığı romanla yüz binlerin kalbini feth eden İskender Pala yeni romanı 'Od' ile yeniden okurlarını selamlıyor. Od bir Yunus Emre romanı.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Od (Midi Boy) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor.

Yetişkin Eğitimi ve Hayat Boyu Öğrenme. Handan Kocabatmaz. Pegem Akademi Yayıncılık. Beyoğlu`nun En Güzel Abisi Midi Boy. Ahmet Ümit. Everest Yayınları.

İLGILI KITAPLAR